ERJ-S06D3322V
MFR.Part #
ERJ-S06D3322V
JLCPCB Part #
C2126091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS