ERJ-S06D2613V
MFR.Part #
ERJ-S06D2613V
JLCPCB Part #
C4228095
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS