ERJ-8GEYJ245V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ245V
JLCPCB Part #
C2080462
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS