ERJ-S06D1601V
MFR.Part #
ERJ-S06D1601V
JLCPCB Part #
C2125354
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS