ERJ-S06D1210V
MFR.Part #
ERJ-S06D1210V
JLCPCB Part #
C2125101
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS