ERJ-S03J223V
MFR.Part #
ERJ-S03J223V
JLCPCB Part #
C4132347
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS