ERJ-S03F84R5V
MFR.Part #
ERJ-S03F84R5V
JLCPCB Part #
C2113490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS