ERA-2AKD160X
MFR.Part #
ERA-2AKD160X
JLCPCB Part #
C2077540
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS