ERJ-S03F6651V
MFR.Part #
ERJ-S03F6651V
JLCPCB Part #
C2113837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS