ERJ-XGNF80R6Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF80R6Y
JLCPCB Part #
C3999126
Description
-55℃~+125℃ 31mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS