ERJ-S03F5110V
MFR.Part #
ERJ-S03F5110V
JLCPCB Part #
C4212479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS