ERJ-U12F3320U
MFR.Part #
ERJ-U12F3320U
JLCPCB Part #
C4216422
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS