ERJ-S03F22R0V
MFR.Part #
ERJ-S03F22R0V
JLCPCB Part #
C4132618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS