ERJ-S03F1100V
MFR.Part #
ERJ-S03F1100V
JLCPCB Part #
C2111550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS