ERJ-S03D8873V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03D8873V
JLCPCB Part #
C2117173
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS