RN73H1JTTD8200F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8200F50
JLCPCB Part #
C4051465
Description
100mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS