ERJ-S03D82R5V
MFR.Part #
ERJ-S03D82R5V
JLCPCB Part #
C2116016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS