ERJ-S03D6490V
MFR.Part #
ERJ-S03D6490V
JLCPCB Part #
C2115858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS