ERJ-S03D5100V
MFR.Part #
ERJ-S03D5100V
JLCPCB Part #
C4237330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS