ERJ-P14D17R4U
MFR.Part #
ERJ-P14D17R4U
JLCPCB Part #
C3939438
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS