ERJ-S03D4991V
MFR.Part #
ERJ-S03D4991V
JLCPCB Part #
C2115938
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS