ERJ-S03D4320V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03D4320V
JLCPCB Part #
C2135363
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS