ERJ-S03D3240V
MFR.Part #
ERJ-S03D3240V
JLCPCB Part #
C4148029
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS