ERJ-S03D33R0V
MFR.Part #
ERJ-S03D33R0V
JLCPCB Part #
C2116061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS