ERJ-T14LM473U
MFR.Part #
ERJ-T14LM473U
JLCPCB Part #
C20024325
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS