ERJ-S03D3243V
MFR.Part #
ERJ-S03D3243V
JLCPCB Part #
C2116235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS