ERJ-U02F1542X
MFR.Part #
ERJ-U02F1542X
JLCPCB Part #
C1858618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS