ERJ-S03D2053V
MFR.Part #
ERJ-S03D2053V
JLCPCB Part #
C2116538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS