ERJ-U1TD1002U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TD1002U
JLCPCB Part #
C4293613
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS