ERJ-P06F4421V
MFR.Part #
ERJ-P06F4421V
JLCPCB Part #
C4219828
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS