ERJ-S02J560X
MFR.Part #
ERJ-S02J560X
JLCPCB Part #
C2119710
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS