ERJ-S02F8873X
MFR.Part #
ERJ-S02F8873X
JLCPCB Part #
C4174949
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS