ERJ-S02F3742X
MFR.Part #
ERJ-S02F3742X
JLCPCB Part #
C2131893
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS