ERJ-S02F1303X
MFR.Part #
ERJ-S02F1303X
JLCPCB Part #
C3920119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS