ERJ-S02D9093X
MFR.Part #
ERJ-S02D9093X
JLCPCB Part #
C2133393
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS