ERJ-S02D4753X
MFR.Part #
ERJ-S02D4753X
JLCPCB Part #
C2134500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS