ERJPA3F6203V
MFR.Part #
ERJPA3F6203V
JLCPCB Part #
C543403
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS