ERJ-S02D1243X
MFR.Part #
ERJ-S02D1243X
JLCPCB Part #
C2133290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS