ERJ-S02D10R5X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S02D10R5X
JLCPCB Part #
C2133437
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS