ERJ-S02D1022X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S02D1022X
JLCPCB Part #
C3964586
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS