ERJ-12NF7681U
MFR.Part #
ERJ-12NF7681U
JLCPCB Part #
C20019366
Description
-55℃~+155℃ 7.68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS