ERA-2AED2101X
MFR.Part #
ERA-2AED2101X
JLCPCB Part #
C20013681
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS