ERJ-PB6B6803V
MFR.Part #
ERJ-PB6B6803V
JLCPCB Part #
C2078784
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS