ERJPB6B1502V
MFR.Part #
ERJPB6B1502V
JLCPCB Part #
C413714
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS