ERJ-P14D9101U
MFR.Part #
ERJ-P14D9101U
JLCPCB Part #
C3943023
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS