ERA-2VRB4642X
MFR.Part #
ERA-2VRB4642X
JLCPCB Part #
C20014267
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS