ERJPA3J201V
MFR.Part #
ERJPA3J201V
JLCPCB Part #
C445812
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS