ERJ-U03F1R47V
MFR.Part #
ERJ-U03F1R47V
JLCPCB Part #
C1859152
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.47Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS