ERJPA3J164V
MFR.Part #
ERJPA3J164V
JLCPCB Part #
C445852
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS