ERA-6AEB4643V
MFR.Part #
ERA-6AEB4643V
JLCPCB Part #
C2074569
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS